• Wrzesień

• Rozpoczynamy przygodę w pracowni technicznej. Uczniowie mają do dyspozycji nowe stoły, stanowisko z wiertarką stołową. Na lekcjach realizują projekty tematyczne wykorzystując zakupione narzędzia i przybory. Zakupiony sprzęt (wiertarka, młotki, imadła, szczypce, pilniki, kątowniki, piły, igły, nożyczki, taker, mierniki, ściągacz do izolacji, skrzynki narzędziowe) wspiera rozwijanie pasji ucznia i zdobywanie przez niego kompetencji z zakresu inżynierii, technologii i nauk ścisłych. Celem tego działania jest aktywizowanie uczniów i wzbudzanie większego zainteresowania zajęciami lekcyjnymi. Uczniowie mają możliwość utrwalenia poznanej wiedzy teoretycznej poprzez ćwiczenia praktyczne. Dobrze wyposażona pracownia techniczna umożliwia nauczycielom prowadzenie różnorodnych zajęć, a to w konsekwencji przekłada się na zwiększenie zainteresowania omawianym przedmiotem u uczniów.

Galeria zdjęć - wrzesień