• Lisów, 14.11.2023 r.

Drodzy Rodzice i Opiekunowie!

Jako przewodnicząca Rady Rodziców ZS-P w Lisowie chcę serdecznie podziękować wszystkim rodzicom zaangażowanym w prace na rzecz szkoły w ubiegłym roku szkolnym. Wasza pomoc jest bardzo potrzebna!

W imieniu Rady Rodziców zwracam się do Państwa – Rodziców uczniów naszej szkoły o wpłaty na rzecz Rady Rodziców.  W ubiegłym roku szkolnym dzięki zebranym środkom na rzecz Rady Rodziców udało się sfinansować następujące inicjatywy:

• woda EDEN,
      • konkursy naukowe i sportowe,
      • książki na zakończenie dla szkoły podstawowej i przedszkola,
      • teczki dla absolwentów, dyplomy,
      • pączki na „Tłusty czwartek”
      • gra limbo oraz piłki do gry w piłkę nożną i siatkówkę,
      • dopłaty do wycieczek.

W naszej szkole kwota na Radę Rodziców pozostaje niezmienna od wielu lat. Wysokość stawki na cały rok szkolny 2023/2024 wynosi 40 zł, którą można wpłacać w dwóch ratach. Pieniądze można wpłacać u wychowawcy klasy lub bezpośrednio na konto Rady Rodziców:

Międzypowiatowy Bank Spółdzielczy w Myszkowie:

40 8288 1014 2001 0002 5957 0001

w tytule proszę wpisać imię i nazwisko oraz klasę ucznia.

Aby sprostać wszystkim potrzebom, musimy mieć zabezpieczone środki finansowe. Składka, którą ustalamy wspólnie każdego roku nie jest obowiązkowa, jednak jak pokazuje praktyka jest niezbędna. Z tych środków korzystają wszyscy uczniowie i przedszkolaki! Dzięki zgromadzonym środkom wspieramy rozwój naszych dzieci, ich pasji, staramy się poprawić ich bezpieczeństwo, a także uatrakcyjnić pobyt w szkole.

Rada Rodziców zaprasza wszystkich rodziców do współpracy, ponieważ wspólnymi siłami możemy zdziałać więcej. Bardzo chcielibyśmy wesprzeć wszystkich wartościowe inicjatywy. Niestety nasz budżet jest ograniczony. Dlatego też zwracamy się z ogromną prośbą o dokonywanie wpłat na Radę Rodziców, jednocześnie dziękując za zrozumienie i okazane wsparcie.

Małgorzata Sobol

Przewodnicząca Rady Rodziców